Sportfesztivál az iskolában

Az idei tanév utolsó előtti napján a diákok és pedagógusok egy sportos napot tartottak, mely keretében számos programmal ismerkedhettek meg a tanulók.

A napot Kiss Anita - személyi edző és Tóth Eliza - egészségfejlesztő nyitotta egy közös bemelegítéssel, ezt követően Domján Norbertnek közreműködésével a Magyar Futball Akadémia U15-ös korosztályának bemutató edzését tekinthették meg a résztvevők.

A  nap következő eseményeként tanár - diák futball mérkőzés következett, melyen a tanulók és pedagógusok is jó hangulattal vettek részt.

Délután a felső tagozatos gyerekek a Honvéd Szondi SE triatlon szakosztályának élménypedagógiai játékain vettek részt, a további programok között jógafoglalkozáson is részt vehettek a gyerekek, melyet Lukács Valéria  tartott, aki Dégről érkezett.

A nap folyamán a Fehér Tearózsa Nyugdíjas Klub fánkot sütött az intézmény diákjainak és vendégeinek.

Köszönjük szépen minden résztvevőnek és közreműködőnek!

A FEOL munkatársa is részt vett a rendezvényünkön, melyről a cikket itt olvashatják:

FEOL - Mozgás és fánk az abai sportfesztiválon

Képek a sportfesztiválról : Ide kattintva