Beszámoló

2017. január 12-én került sor a IV. korcsoportos futsal megyei döntőjére.

A döntőn résztvevő csapatok:

-          Tóvárosi Általános Iskola (Székesfehérvár város)

-          Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és AMI Aba (Székesfehérvár Körzet)

-           Endresz György Általános Iskola Felcsút (Bicske Körzet)

-           Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola (Mór Körzet)

-          Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola (Dunaújváros város)

-          Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és AMI Baracs (Dunaújváros Körzet)

-          Gárdonyi Géza Általános Iskola Gárdony (Gárdony Körzet)

-          Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola (Sárbogárd Körzet)

Az első mérkőzésünket a móri csapat ellen játszottuk, ahol 6:1-es győzelmet arattunk. A második mérkőzésünk 1:0-s vezetésből 2:1-es vereséget hozott. A csoportunk utolsó mérkőzésén jól kezdtünk és 3:0-s vezetést szereztünk, de a mérkőzés lefújása előtt a baracsi csapat kiegyenlített és a 3:3-as döntetlent követően büntetőrúgások következtek. Kiemelkedő kapusteljesítményünknek köszönhetően megszereztük a győzelmet. Az elődöntőben a felcsúti csapat 9:1-re diadalmaskodott felettünk, így az utolsó mérkőzésünket a III. helyért játszottuk. A mérkőzés lefújása előtt 1 perccel sikerült kiegyenlítenie a gárdonyi csapatnak és sajnos a büntetőrúgásokat elveszítettük, így a IV. helyen végeztünk.

Csapattagok:

Csapó Bálint Gyula, Vitális Gábor Márk, Tóth Martin, Pákozdi Tamás, Kovács Bence, Kovács Péter Kevin, Kéri Balázs, Bernáth Christopher Attila, Rácz József László

Sérülés miatt kimaradt: Szegedi Szabolcs

Aba, 2017. január 13.